Cep Kütüphanem Veritabanları       Proxy Ayarı      Duyurular

Açık Erişim Sistemi Dünya Tezleri Kütüphaneciye Sor

Kütüphaneciye Sor.
Kütüphanelerarası ödünç İsteği (KAÖ İstek Formu)

Kütüphane hesabınızdan girerek KAÖ İstek üzerinden talep yapınız.
TUBESS
Kütüphane Yönergesi

İntihal Yazılımı

Bağış Formu

                                                   Kitap stantı nasıl açılır ?

 

Çalışma Saatleri  Nadir Eserler Kütüphane Etkinlikleri

 

 

Eğitim Öğretim Dönemi Kitaplık ve diğer servisler Hafta içi: 08.00-17.00  Okuma Salonu: Hafta içi: 08.00-24.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

 

 

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda da Kütüphane'de kullanılmakta olan veritabanları konusunda bölümlerin ihtiyaç duyması halinde, gerek öğrenci gerek araştırmacı öğretim görevlilerine yönelik, bilgi kaynaklarına erişimi kolaylaştıracak faaliyetler etkinlikler düzenlenecektir. Araştırmacıların  kullanımda yaşadıkları problemleri bizlere yansıtması durumda değerlendirmeye alınarak faaliyetler planlanacaktır. Talep halinde bölüm derslerinde kütüphane ve bilgi kaynakları konusunda oryantasyon eğitimi verilmektedir. 

Proquest Online Eğitim;

Bilimsel yayın sürecinde Proquest kaynaklarından yararlanma yöntemleri konusunda Proquest Eğitim Sorumlusu, Hazal YILMAZ tarafından online olarak 17 Mayıs saat 14:00 da Webex üzerinden online eğitim verilmiştir.
Poster tıklayınız.
Veritabanları eğitim sunumları kısmından izleyebilirsiniz...

 

Eser İstek Formu Kütüphane Hesabım
Kütüphanemiz için satın alınmasını istediğiniz  kitapları, 28 Şubat  tarihine kadar girebilirsiniz. Bu tarihine kadar siparişe kayıt edilen yayınlar her senenin alım listesini oluşturacağından sistem sürekli hizmet vermektedir. 28 Şubat  Tarihinden sonra girilen yayınlar bir sonra sene için işleme alınır. (devamı için tıklayınız.>>>)

 

Kütüphane hesabını aktif edilmesi için iletişim bilgilerinin kütüphaneye verilmesi gerekmektedir. Giriş bilgilerini öğrenmek kitap uzatmak için Ödünç verme Servisi telefonu; Tel : 3001097- 3001086

Online Kitap süresi Uzatmak isteyen okuyucularımız kütüphane hesabına girerek uzatma işlemi gerçekleştirebilir. Yardım Tel: 3001086-1097

 

Kütüphanemiz ANKOS- Anadolu Üniversite Kütüphaneleri Konsorsiyumu ve TÜBİTAK EKUAL  - Elektronik Kaynaklar Ulusal Akademik Lisansı üyesidir.

İletişim: Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Tel: +90 (344) 3001091-8 faks:3001092 Avşar Kampüsü  Kahramanmaraş